NASZ ZESPÓŁ

NASZ ZESPÓŁ

NIE ZROBIMY WSZYSTKIEGO ZA CIEBIE, ALE POMOŻEMY WRÓCIĆ DO ZDROWIA

Fizjoidea to miejsce, w którym możesz skorzystać z terapii manualnej, masażu, fizjoterapii stomatologicznej czy kinesio tapingu. Najpierw przeprowadzamy od wywiadu i badania. Ustalimy plan leczenia i ćwiczenia do wykonania w domu. Będziemy spotykać się w gabinecie regularnie, raz na jakiś czas lub jednorazowo - w zależności od złożoności schorzenia i Twoich potrzeb.

LECZYMY BRUKSIZM

Jako jedni z nielicznych gabinetów w Trójmieście

INTERESUJE NAS TWOJE ZDROWIE

Jeśli posiadasz zdjęcia RTG lub wyniki rezonansu magnetycznego, również je przeanalizujemy pod kątem leczenia w naszym gabinecie. Analiza fizjoterapeuty jest już w cenie wizyty, nie płacisz za nią dodatkowo.

FIZJOTERAPIA ANALIZA RTG

Z CZYM NAJCZĘŚCIEJ PRZYCHODZĄ DO NAS PACJENCI?

DOKUCZLIWY BÓL, SZTYWNOŚĆ KRĘGOSŁUPA

PROBLEMY ZE STAWAMI SKRONIOWO-ŻUCHWOWYMI

PO URAZACH, ZŁAMANIACH, ZWICHNIĘCIACH

POZNAJ ZESPÓŁ FIZJOIDEA Z GDYNI

bruksizm fizjoterapeuta Gdynia, Łukasz Kot

ŁUKASZ KOT, fizjoterapeuta, certyfikowany terapeuta manualny

Absolwent: Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Uniwersytetu La Sapienza w Rzymie W swojej pracy stara się skutecznie wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte na licznych szkoleniach organizowanych w Polsce i zagranicą m.in.: Orthopaetic Manual Therapy wg standardów IFOMT, terapia manualna Kaltenborn - Evjeth, zaawansowany kurs PNF wg standardów IPNFA, fizjoterapia stawów skroniowo-żuchwowych, spiralna stabilizacja mięsniowa i wiele innych.Zajmuje się również fizjoterapią stomatologiczną, ortopedyczną i neurologiczną. Prowadzi kanał Fizjoidea na YouTube, a jego filmy obejrzało już łącznie ponad 2 miliony osób.

+48 791 033 732

KONTAKT@FIZJOIDEA.PL

Dawid Miłoszewski fizjoterapia trójmiasto

DAWID MIŁOSZEWSKI, fizjoterapeuta

Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Oprócz zdobywania doświadczenia w pracy z pacjentami w różnych placówkach medycznych, Dawid współpracował również z drużyną rugby sopockiego Ogniwa oraz był fizjoterapeutą reprezentacji Polski rugbistów. Na co dzień zajmuje się głównie rehabilitacją ortopedyczną, traumatologiczną i neurologiczną. Praca ze sportowcami sprawiła, że dobrze odnajduje się w pracy z urazami sportowymi (skręcenia, zerwania, krwiaki). Interesuje się sportami walki, a od niedawna trenuje również biegi średnio i długodystansowe.

+48 605 844 968

KONTAKT@FIZJOIDEA.PL

dietetyk i fizjoterapia Gdynia

MAGDALENA DRAŻBA, dietetyk kliniczny

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Licencjonowany instruktor fitness i nordic walking. Prowadzi konsultacje na miejscu i online, układa jadłospisy i tygodniowe plany aktywności fizycznej oraz prowadzi treningi indywidualne oraz zajęcia dla firm. W pracy z pacjentem jaki w życiu prywatnym kieruje się zasadą, że aktywność fizyczna i odżywianie muszą iść ze sobą w parze. Bo to jest jedyna droga do zdrowia 🙂

+48 601 656 116

KONTAKT@MAGDADRAZBA.PL

A CO SĄDZĄ PACJENCI?

Kolejna kawa i energetyki nie rozwiążą sprawy - Fizjoidea w Twojej firmie

To właśnie spędzając 8 lub więcej godzin w pracy psujemy swoje zdrowie. Czas podejść do tego inaczej.

Te środki nie poradzą sobie ze zmęczeniem oraz z bólem kumulowanym od dłuższego czasu.

Zdrowie nie jest prywatną sprawą pracownikaWpływa organizację i wyniki całego zespołu. Pomogę Wam w zdrowy sposób dodać energii!
 
Chcę przyjść do Was do firmy i pokazać, jak konkretnie możecie zadbać o Waszą postawę i zdrowie. NAGRAM DLA WAS FILM Z ĆWICZENIAMI. 
ALE NIE TYLKO.
 
Skupię się na tym, czego realnie będziecie potrzebować mogą być to ćwiczenia,  indywidualne konsultacje, taping, czyli dynamiczne plastrowanie obolałych nadgarstków, ćwiczenia, audyt ergonomii stanowisk pracy i cały wachlarz zabiegów z obszaru terapii manualnej.
 
Zamiast owocowych wtorków czy postawienia kolejnej maszyny z energetykami, lepiej zadbać realnie o to, co pomoże Wam być zdrowymi, efektywnymi i szczęśliwymi w miejscu pracy.

Umiem zachęcić do ćwiczeń osób w wieku od 5 do 105 lat. Znajdę sposób na motywację Waszej drużyny 🙂
 
MASAŻE DLA FIRM TRÓJMIASTO
Po wizycie u pracowników gdańskiego odziału firmy Tenneco 🙂
W oczekiwaniu na wizytę

ZOBACZ FIZJOIDEA NA YOUTUBE